Biała Szkoła

Biała Szkoła... coś dla miłośników nart!

Biała Szkoła

Już od kilkunastu lat co roku w okresie po feryjnym miłośnicy białego szaleństwa jak również uczniowie, którzy dopiero po raz pierwszy chcą rozpocząć przygodę z szusowaniem na stoku wybierają wyjazd organizowany przez naszą szkołę do Sidziny(woj. małopolskie).

Jest to forma aktywnego wypoczynku połączona z nauką i doskonaleniem umiejętności jazdy na nartach.

Oprócz codziennego pobytu na stoku, uczniowie uczestniczą w zajęciach zorganizowanych na terenie ośrodka: gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, kulinarne, taneczno-muzyczne, oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

W cenę wliczony jest: autokar, pobyt i pełne wyżywienie, sprzęt narciarski ( narty, buty, kask), instruktor oraz skipassy.

Opiekunami Białej Szkoły są: pani Anna Mordak i pani Magdalena Czerwińska