Nasze sukcesy- rok 2022/23

Powiększ obraz:

I Miejsce zespołu wokalnego SOLARIS

Miło nam poinformować, że nasz zespół wokalny Solaris podczas przeglądu zespołów mniejszości zajął  I miejsce w kategorii dziecięce zespoły śpiewacze.Konkurs odbył się 4 czerwca na Górze Sw.Anny.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

I Miejsce na Powiatowych Igrzyskach Lekkoatletycznych

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie SP Solarnia na Powiatowych Igrzyskach dzieci w lekkoatletyce.

Piotr Podwysocki w biegu na 1000m zajął 1 miejsce, Aron Trzaskalik w tym samym biegu był 2.

Dobry start odnotował Krzysztof Bienia na 500m i w rzucie piłeczką palantową.

Gratulujemy!!!

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas I-III

30 maja 2023r. w Szkole Podstawowej w Starej Kuźni odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas I - III. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów - z każdego poziomu dwóch uczestników:
kl. I - Emmanuel Chromik i Tymoteusz Śledzicki,
kl. II - Wojciech Benauer i Florian Sowa,
kl. III - Antoni Foltys i Karolina Musioł.
Bardzo miło jest nam poinformować, iż w kategorii klas I Emmanuel Chromik zajął III miejsce ,
a w kategorii klas III na pierwszym miejscu uplasowała się Karolina Musioł .
Wielkie Gratulacje dla Wszystkich Uczestników konkursu. Jesteśmy z Was bardzo dumniPocałunek

Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu sportowym w Katowicach

Uczeń klasy 5 - Fabian Sowa brał udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu sportowym w Katowicach w kategorii U14.
Były to jego pierwsze zawody, gdzie zajął wysokie 4 miejsce.

I miejsce na zawodach pływackich w Raciborzu

Gratulujemy naszym uczniom bardzo dobrych startów w zawodach pływackich w Raciborzu.
Uczeń klasy 2 Florian Sowa zajął I miejsce na dystansie 25m z czasem 23:18 stylem dowolnym.
Bardzo dobrze zaprezentował się Fabian Sowa oraz Leon Wojtczyk, uczniowie klasy V. Gratulujemy!!!

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców starszych

Wspaniale spisali się chłopcy z rocznika 2008-2009 uzyskując III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej.

Walka była bardzo zacięta w każdym z meczów, każdy z zawodników zostawił serce na boisku. Gratulujemy całej drużynie w składzie: Oliver Trzaskalik(2), Łukasz Komander, Maksymilian Chromik, Tomasz Godulla- (Godi), Krzysztof Kozubski / Krisu / ,Samuel Lasak(TANK), Szymon Kramosz /Łoli/ (1), Karol Kościółek. T: Anna Mordak