Konkurs fotograficzny „Energia przyszłości w obiektywie”

Uczennica naszej Szkoły Emilia Ulman z kl. 4 odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca w Województwie Opolskim w konkursie fotograficznym „Energia przyszłości w obiektywie”organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.
W konkursie startowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Emilia zgłosiła pracę konkursową – fotografię farmy fotowoltaicznej w okolicach Junuszkowic z zachodzącym słońcem w tle.
Komisja konkursowa wyłoniła 7 najlepszych fotografii konkursowych, które poddała pod głosowanie internautów.
Na zdjęcie Emilii głosy oddało 555 osób!
Laureatka konkursu odebrała już dyplom Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz atrakcyjne nagrody – plecak z wbudowaną ładowarką solarną, z portem USB i kablem oraz bezprzewodowe słuchwaki solarne.
Jako dyrektor Szkoły Podstawowej w Solarni jestem dumna z pasji i osiagnięć naszych uczniów na szczeblu regionalnym, a także krajowym, czego wszystkim życzę.