Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

Chcieliśmy się z Wami podzielić radością po udanych rekolekcjach, które odbyły się w naszej szkole i w kościele w dniach 18 i 20 marca 2024 roku. Podczas tych dni wsłuchiwaliśmy się w Słowo Boże prowadzone przez Ojca Samuela z Góry Świętej Anny. Był to dla nas wszystkich wyjątkowy czas duchowego wzrastania i refleksji.
Nasi uczniowie licznie i chętne angażowali się w te spotkania. Wasze otwarte serca i aktywne uczestnictwo sprawiły, że te dni były wyjątkowo owocne i inspirujące.
Chcemy kontynuować naszą drogę duchową, wzmacniani Słowem Bożym, które zostało zasiane w naszych sercach.
Dziękujemy Ojcu Samuelowi za jego mądrość i inspirujące przesłanie, którymi podzielił się z nami.
Niech Słowo Boże, które nas prowadziło podczas rekolekcji, będzie dla nas drogowskazem w naszym codziennym życiu.